Vânzările de produse s-au încheiat. → Este în regulă, încearcă și alte produse similare din oferta Helveti.
Nadčasové plnicí pero od značky Parker z modelové řady Vector, která ztělesňuje moderní a osobitý vzhled.
Pero má mosazné tělo a nasazovací víčko se saténovým metalickým lakem modré barvy. V kombinaci s chromovými doplňky působí nadčasově a moderně. Hrot z ušlechtilé nerezové oceli je zdobený jemnou rytinou. Moderní design a transparentní úchop potěší všechny uživatele, kteří kladou důraz na komfort při psaní. Pero je výhradně přizpůsobeno k používání inkoustových bombiček QUINK nebo konvertoru.
Vyrábí se varianty:
Gravírování: Na některá pera je možné laserem vygravírovat jméno, monogram či logo. V případě zájmu o gravírování se na nás neváhejte obrátit buď telefonicky nebo emailem.
Typy hrotů:

Recenze a testování:
| Garanție | 2 ani |
| Tipul stiloului | Stilou |
| Culoarea stiloului | Gri, Albastru |
| Tipul de umplere | Cartuș, Convertor |
| Materialul stiloului | Alamă, Crom |
| Materialul vârfului | Oțel |
| Posibilitate de gravare | Da |
| Greutate | 0.024 |
| Lăţime | 6 cm |
| Înălţime | 20.5 cm |
| Lungime | 1.6 cm |
Pentru Garantăm acuratețea datelor.. Ai găsit o eroare? Scrieți-ne și obține 200 CZK pe cumpărarea unui ceas.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Ma-Jo 9-19
info@helveti.ro
Produsul este clasificat
Ai o întrebare? Lasă-ne un comentariu
Adăugați o întrebare