Vânzările de produse s-au încheiat. → Este în regulă, încearcă și alte produse similare din oferta Helveti.
Luxusní plnicí pero značky Parker z modelové řady Sonnet, která vyniká svou elegancí a nádechem luxusu.
Pero Parker Sonnet má mosazné tělo s modře lakovanou povrchovou úpravou a nasazovací víčko z mincovního stříbra, zatímco úchopová část pera je z broušené nerezové oceli se zdobnými kroužky z růžového zlata. Na první pohled zaujme zdobnými rytinami vyvedenými laserem s tématikou hory Fuji a doplňky z růžového zlata, díky kterým působí luxusně a nadčasově. Nechybí ani kvalitní hrot z 18 karátového zlata s rytinou inspirovanou mapou světa. Uživatelům poskytuje pero všechny výhody unikátních psacích potřeb této modelové řady. Díky modernímu stylu a osobitému provedení je ideálním doplňkem pro důležité obchodní schůzky. Sonnet je nejen elegantní, ale i vysoce profesionální a spolehlivý.
Vyrábí se varianty:
Dodáváno v elegantní dárkové krabičce.
Gravírování: Na některá pera je možnost laserem vygravírovat jméno, monogram či logo. V případě zájmu o gravírování se na nás neváhejte obrátit buď telefonicky nebo emailem.
Typy hrotů:

| Garanție | 5 ani |
| Tipul stiloului | Stilou |
| Culoarea stiloului | Gri, Roz, Albastru |
| Culoarea rezervei / cernelei | Negru |
| Tipul de umplere | Cartuș, Convertor |
| Materialul stiloului | Alamă, Oțel, Aur, Argint |
| Materialul vârfului | Aur |
| Posibilitate de gravare | Da |
| Greutate | 0.0408, 0.0423 |
| Lăţime | 17.8 cm |
| Înălţime | 8.5 cm |
| Lungime | 4 cm |
Pentru Garantăm acuratețea datelor.. Ai găsit o eroare? Scrieți-ne și obține 200 CZK pe cumpărarea unui ceas.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Ma-Jo 9-19
info@helveti.ro
Produsul este clasificat
Ai o întrebare? Lasă-ne un comentariu
Adăugați o întrebare