Vânzările de produse s-au încheiat. → Este în regulă, încearcă și alte produse similare din oferta Helveti.
Nadčasová elegance plnicích per z kolekce Sonnet a jejich vytříbený styl i rozmanité povrchové úpravy skvěle navazují na designérskou tradici značky Parker. Modelová řada Sonnet je dokonalým zosobněním všeho, co Parker umí nejlépe. Právě proto nadchnou i ty nejnáročnějších uživatele, jenž si zakládají na vytříbeném stylu a kvalitě.
Tělo i víčko pera je vyrobeno z mincovního stříbra o ryzosti Ag 925/1000 a pokryto perleťově fialovým lakem, jenž zaujme moderním leptaným vzorem. Doplňují ho elegantní prvky pokovené růžovým zlatem. Luxusní a nadčasový dojem pak podtrhuje ostře řezaný hrot vyrobený z 18 karátového zlata s křížovou rytinou, pokovený růžovým zlatem. Vzájemná souhra použitých materiálů mu dodává jak na kvalitě, tak na zajímavém designu. Pero bude pro své unikátní vlastnosti spolehlivým a originálním partnerem pro všechny, jenž si zakládají si na preciznosti a výraznosti písma.
Vyrábí se varianty:
Dodáváno v elegantní dárkové krabičce.
Gravírování: Na některá pera je možné laserem vygravírovat jméno, monogram či logo. V případě zájmu o gravírování se na nás neváhejte obrátit buď telefonicky nebo emailem.
Typy hrotů:

| Garanție | 5 ani |
| Tipul stiloului | Stilou |
| Culoarea stiloului | Roz, Mov |
| Tipul de umplere | Cartuș, Convertor |
| Materialul stiloului | Aur, Argint |
| Materialul vârfului | Aur |
| Lăţime | 8.2 cm |
| Înălţime | 4.7 cm |
| Lungime | 17.7 cm |
Pentru Garantăm acuratețea datelor.. Ai găsit o eroare? Scrieți-ne și obține 200 CZK pe cumpărarea unui ceas.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Ma-Jo 9-19
info@helveti.ro
Produsul este clasificat
Ai o întrebare? Lasă-ne un comentariu
Adăugați o întrebare