Vânzările de produse s-au încheiat. → Este în regulă, încearcă și alte produse similare din oferta Helveti.
Nadčasová elegance plnicích per z kolekce Sonnet a jejich vytříbený styl i rozmanité povrchové úpravy skvěle navazují na designérskou tradici značky Parker. Modelová řada Sonnet je dokonalým zosobněním všeho, co Parker umí nejlépe. Právě proto nadchnou i ty nejnáročnějších uživatele, jenž si zakládají na vytříbeném stylu a kvalitě.
Tělo a víčko pokryté matně hnědým lakem připomínající pryž zdobené rytinami společně působí elegantním dojmem. Stylový design dotváří detaily pokovené růžovým zlatem a hrot z 18karátového zlata (ryzost Au 750/1000) zcela pokovený růžovým zlatem. Vzájemná souhra použitých materiálů dodává peru jak na kvalitě, tak na zajímavém designu. Pero Parker Sonnet bude pro své unikátní vlastnosti spolehlivým a originálním partnerem pro všechny, jenž si zakládají si na preciznosti a výraznosti písma.
Vyrábí se varianty:
Dodáváno v elegantní dárkové krabičce.
Gravírování: Na některá pera je možné laserem vygravírovat jméno, monogram či logo. V případě zájmu o gravírování se na nás neváhejte obrátit buď telefonicky nebo emailem.
Typy hrotů:

| Garanție | 5 ani |
| Tipul stiloului | Stilou |
| Culoarea stiloului | Negru, Gri, Roz |
| Culoarea rezervei / cernelei | Negru |
| Tipul de umplere | Cartuș, Convertor |
| Materialul stiloului | Oțel, Aur |
| Materialul vârfului | Aur |
| Lăţime | 8.2 cm |
| Înălţime | 4.7 cm |
| Lungime | 17.7 cm |
Pentru Garantăm acuratețea datelor.. Ai găsit o eroare? Scrieți-ne și obține 200 CZK pe cumpărarea unui ceas.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Ma-Jo 9-19
info@helveti.ro
Produsul este clasificat
Ai o întrebare? Lasă-ne un comentariu
Adăugați o întrebare