Vânzările de produse s-au încheiat. → Este în regulă, încearcă și alte produse similare din oferta Helveti.
Moderní plnicí pero od značky Parker z modelové řady Jotter, která je designérskou klasikou zakládající si na kvalitě.
Pero má lakované tělo i nasazovací víčko z broušené nerezové oceli. V kombinaci s doplňky z nerezové oceli pokovenými chromem s leštěnou úpravou vytváří nadčasový a moderní celek. Hrot z nerezové oceli zásobuje inkoustem dvoukanálkový systém. Dokonale sladěný design a prvotřídní materiály pera zaručují spolehlivost a maximální komfort při psaní. Pero je přizpůsobeno výhradně k používání inkoustových bombiček QUINK nebo konvertoru.
Vyrábí se varianty:
Dodáváno s modrou náplní a v elegantní dárkové krabičce.
Gravírování: Na některá pera je možné laserem vygravírovat jméno, monogram či logo. V případě zájmu o gravírování se na nás neváhejte obrátit buď telefonicky nebo emailem.
Typy hrotů:

| Garanție | 2 ani |
| Tipul stiloului | Stilou |
| Culoarea stiloului | Negru, Gri, Albastru |
| Culoarea rezervei / cernelei | Albastru |
| Tipul de umplere | Cartuș, Convertor |
| Materialul stiloului | Oțel, Crom |
| Materialul vârfului | Oțel |
| Posibilitate de gravare | Da |
| Greutate | 0.0142 |
| Lăţime | 5.2 cm |
| Înălţime | 17.5 cm |
| Lungime | 2.7 cm |
Pentru Garantăm acuratețea datelor.. Ai găsit o eroare? Scrieți-ne și obține 200 CZK pe cumpărarea unui ceas.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Ma-Jo 9-19
info@helveti.ro
Produsul este clasificat
Ai o întrebare? Lasă-ne un comentariu
Adăugați o întrebare