Vânzările de produse s-au încheiat. → Este în regulă, încearcă și alte produse similare din oferta Helveti.
Unikátní a osobitý vzhled. Těmito vlastnostmi se chlubí plnicí pera značky Parker z kolekce IM. Na první pohled zaujmou svým originálním vzhledem i jemnými detaily, které jim dodávají nádech tajemna a magičnosti. Je to právě elegantní a působivý design, díky čemu si kolekce per IM dozajista zaslouží pozornost.
Pero má mosazné tělo a nasazovací víčko s matnou povrchovou úpravou. Celkový moderní dojem dotváří leštěné prvky pokovené chromem a hrot je vyrobený z nerezové oceli.
Vyrábí se varianty:
Dodáváno v elegantní dárkové krabičce.
Gravírování: Na některá pera je možné laserem vygravírovat jméno, monogram či logo. V případě zájmu o gravírování se na nás neváhejte obrátit buď telefonicky nebo emailem.
Typy hrotů:

| Garanție | 2 ani |
| Tipul stiloului | Stilou |
| Culoarea stiloului | Negru, Gri, Albastru |
| Culoarea rezervei / cernelei | Albastru |
| Tipul de umplere | Cartuș, Convertor |
| Materialul stiloului | Alamă, Crom |
| Materialul vârfului | Oțel |
| Posibilitate de gravare | Da |
| Lăţime | 5.2 cm |
| Înălţime | 3.7 cm |
| Lungime | 17.7 cm |
Pentru Garantăm acuratețea datelor.. Ai găsit o eroare? Scrieți-ne și obține 200 CZK pe cumpărarea unui ceas.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Ma-Jo 9-19
info@helveti.ro
Produsul este clasificat
Ai o întrebare? Lasă-ne un comentariu
Adăugați o întrebare