Vânzările de produse s-au încheiat. → Este în regulă, încearcă și alte produse similare din oferta Helveti.
Elegantní a nadčasová plnicí pera kolekce 51 od značky Parker v sobě kombinují nekomplikovaný styl, kvalitní materiály a vysokou odolnost. Nadchnou tedy především uživatele, kteří plnicí pero potřebují ke každodennímu použití.
Tělo vyrobené z ušlechtilé pryskyřice v temně modrém tónu doplňuje víčko z nerezové oceli s korunkou pokovenou palladiem. Tato kombinace mu dodává jak na kvalitě, tak na zajímavém designu. Celý působivý dojem uzavírá skrytý hrot z nerezové oceli, který je typický právě pro tuto modelovou řadu.
Vyrábí se varianty:
Dodáváno v elegantní dárkové krabičce.
Gravírování: Na některá pera je možné laserem vygravírovat jméno, monogram či logo. V případě zájmu o gravírování se na nás neváhejte obrátit buď telefonicky nebo emailem.
Typy hrotů:

Recenze a testování:
| Garanție | 5 ani |
| Tipul stiloului | Stilou |
| Culoarea stiloului | Gri, Albastru |
| Tipul de umplere | Cartuș, Convertor |
| Materialul stiloului | Oțel, Rășină, Paladiu |
| Materialul vârfului | Oțel |
| Posibilitate de gravare | Da |
| Lăţime | 8.4 cm |
| Înălţime | 4.1 cm |
| Lungime | 17.6 cm |
Pentru Garantăm acuratețea datelor.. Ai găsit o eroare? Scrieți-ne și obține 200 CZK pe cumpărarea unui ceas.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Ma-Jo 9-19
info@helveti.ro
Produsul este clasificat
Ai o întrebare? Lasă-ne un comentariu
Adăugați o întrebare