Vânzările de produse s-au încheiat. → Este în regulă, încearcă și alte produse similare din oferta Helveti.
Střízlivý design podpořený špičkovou technologií. Právě tím vynikají pera značky Lamy z kolekce Scala. Bez pochyby se jedná o plnicí pera, která nadchnou svým nekomplikovaným designem všechny milovníky kvalitních psacích potřeb.
Tělo je vyrobeno z nerezové oceli s matně fialovým lakovaným povrchem a v kombinaci s lesklými pochromovanými doplňky působí nadmíru elegantně. Celkový moderní vzhled pak uzavírá ocelový hrot. Pro svůj jednoduchý a přesto působivý design jednoznačně stojí pera Lamy Scala za pozornost.
Vyrábí se varianty:
Dodáváno v elegantní dárkové krabičce.
Typy hrotů:

| Garanție | 5 ani |
| Tipul stiloului | Stilou |
| Culoarea stiloului | Gri, Mov |
| Culoarea rezervei / cernelei | Albastru |
| Tipul de umplere | Cartuș, Convertor |
| Materialul stiloului | Oțel, Crom |
| Materialul vârfului | Oțel |
| Posibilitate de gravare | Nu |
| Lăţime | 6.7 cm |
| Înălţime | 18 cm |
| Lungime | 2.8 cm |
Pentru Garantăm acuratețea datelor.. Ai găsit o eroare? Scrieți-ne și obține 200 CZK pe cumpărarea unui ceas.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Ma-Jo 9-19
info@helveti.ro
Produsul este clasificat
Ai o întrebare? Lasă-ne un comentariu
Adăugați o întrebare