Vânzările de produse s-au încheiat. → Este în regulă, încearcă și alte produse similare din oferta Helveti.
Pera značky Lamy z modelové řady Pur se pyšní čistým, jednoduchým a přesto působivým designem, jehož hlavním prvkem jsou ladné linie. Štíhlé tělo per Lamy Pur přinese každému uživateli maximální komfort při psaní.
Matné černé tělo z nerezové oceli v kombinaci s lesklými doplňky tvoří elegantní a nadčasový celek. Lamy Pur má praktické nasazovací víčko a jeho největší předností je leštěný ocelový hrot. Díky svému jednoduchému a přesto působivému vzhledu si Lamy Pur jistě získá mnoho příznivců.
Vyrábí se varianty:
Dodáváno v elegantní dárkové krabičce.
Gravírování: Na některá pera je možné laserem vygravírovat jméno, monogram či logo. V případě zájmu o gravírování se na nás neváhejte obrátit buď telefonicky nebo emailem.
Typy hrotů:

| Garanție | 2 ani |
| Tipul stiloului | Stilou |
| Culoarea stiloului | Negru, Gri |
| Culoarea rezervei / cernelei | Albastru |
| Tipul de umplere | Cartuș, Convertor |
| Materialul stiloului | Oțel |
| Materialul vârfului | Oțel |
| Posibilitate de gravare | Nu |
| Lăţime | 6.5 cm |
| Înălţime | 18.2 cm |
| Lungime | 2.8 cm |
Pentru Garantăm acuratețea datelor.. Ai găsit o eroare? Scrieți-ne și obține 200 CZK pe cumpărarea unui ceas.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Ma-Jo 9-19
info@helveti.ro
Produsul este clasificat
Ai o întrebare? Lasă-ne un comentariu
Adăugați o întrebare