Vânzările de produse s-au încheiat. → Este în regulă, încearcă și alte produse similare din oferta Helveti.
Rafinovanost a inovativní design. Právě tím vynikají pera značky Lamy z modelové řady Lx v nichž se snoubí nadčasovost a styl. Právě kvůli avantgardnímu vzhledu a materiálům s vysokou odolností si pera Lamy Lx bezesporu zaslouží pozornost.
Lehké hliníkové tělo s povrchovou úpravou v barvě drahého kovu a doplňky pokovenými růžovým zlatem společně vytváří působivý celek. Hrot je vyrobený z nerezové oceli pokovený černou barvou pomocí speciální PVD techniky.
Vyrábí se varianty:
Dodáváno v elegantní dárkové krabičce.
Typy hrotů:

Recenze a testování
| Garanție | 2 ani |
| Tipul stiloului | Stilou |
| Culoarea stiloului | Negru, Roz |
| Culoarea rezervei / cernelei | Albastru |
| Tipul de umplere | Cartuș, Convertor |
| Materialul stiloului | Aur, Aluminiu |
| Materialul vârfului | Oțel |
| Posibilitate de gravare | Nu |
| Lăţime | 3, 2.8 cm |
| Înălţime | 17.8, 17.5 cm |
| Lungime | 3, 2.8 cm |
Pentru Garantăm acuratețea datelor.. Ai găsit o eroare? Scrieți-ne și obține 200 CZK pe cumpărarea unui ceas.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Ma-Jo 9-19
info@helveti.ro
Produsul este clasificat
Ai o întrebare? Lasă-ne un comentariu
Adăugați o întrebare