Vânzările de produse s-au încheiat. → Este în regulă, încearcă și alte produse similare din oferta Helveti.
Moderní plnicí pera značky Lamy z modelové řady Logo vynikají čistým, jednoduchým a funkčním stylem. Minimalistický design je doplněný několika inovativními prvky, které si získají pozornost všech milovníků kvalitních psacích potřeb.
Tělo z ušlechtilé nerezové oceli s matným broušeným povrchem v kombinaci s nerezovými doplňky působí harmonicky a nadčasově. Celý moderní dojem uzavírá leštěný ocelový hrot. Pro svůj jednoduchý a přesto působivý vzhled jednoznačně stojí pera Lamy Logo za pozornost.
Vyrábí se varianty:
Dodáváno v elegantní dárkové krabičce.
Gravírování: Na některá pera je možné laserem vygravírovat jméno, monogram či logo. V případě zájmu o gravírování se na nás neváhejte obrátit buď telefonicky nebo emailem.
Typy hrotů:

| Garanție | 2 ani |
| Tipul stiloului | Stilou |
| Culoarea stiloului | Negru, Gri |
| Culoarea rezervei / cernelei | Albastru |
| Tipul de umplere | Cartuș, Convertor |
| Materialul stiloului | Oțel |
| Materialul vârfului | Oțel |
| Posibilitate de gravare | Nu |
| Lăţime | 17.3, 7 cm |
| Înălţime | 3.5 cm |
| Lungime | 7, 17 cm |
Pentru Garantăm acuratețea datelor.. Ai găsit o eroare? Scrieți-ne și obține 200 CZK pe cumpărarea unui ceas.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Ma-Jo 9-19
info@helveti.ro
Produsul este clasificat
Ai o întrebare? Lasă-ne un comentariu
Adăugați o întrebare