Vânzările de produse s-au încheiat. → Este în regulă, încearcă și alte produse similare din oferta Helveti.
Moderní plnicí pera Lamy AL-Star představují ideální volbu pro ty, kteří touží projevit svoji individualitu a styl ve výběru psacího nástroje. Ergonomicky upravená transparentní úchopová zóna, odpružený kovový klip nasazovací víčko jsou přednosti, díky kterým Lamy AL-Star zaručeně zaujmou širokou škálu uživatelů.
Tělo z lehkého eloxovaného hliníku dává psaní lehkost a zaručuje maximální komfort při použití. Celkový moderní design podtrhuje hrot z leštěné nerezové oceli.
Vyrábí se varianty:
Dodáváno v elegantní dárkové krabičce.
Gravírování: Na některá pera je možné laserem vygravírovat jméno, monogram či logo. V případě zájmu o gravírování se na nás neváhejte obrátit buď telefonicky nebo emailem.
Typy hrotů:

Recenze a testování
| Garanție | 2 ani |
| Tipul stiloului | Stilou |
| Culoarea stiloului | Negru, Maro, Gri, Portocaliu |
| Culoarea rezervei / cernelei | Albastru |
| Tipul de umplere | Cartuș, Convertor |
| Materialul stiloului | Aluminiu |
| Materialul vârfului | Oțel |
| Posibilitate de gravare | Nu |
| Lăţime | 3 cm |
| Înălţime | 16.2 cm |
| Lungime | 3 cm |
Pentru Garantăm acuratețea datelor.. Ai găsit o eroare? Scrieți-ne și obține 200 CZK pe cumpărarea unui ceas.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Ma-Jo 9-19
info@helveti.ro
Produsul este clasificat
Ai o întrebare? Lasă-ne un comentariu
Adăugați o întrebare