Vânzările de produse s-au încheiat. → Este în regulă, încearcă și alte produse similare din oferta Helveti.
Stylové plnicí pero od značky Faber-Castell z kolekce Hexo, která vnáší zcela nové perspektivy do kreativního psaní.
Pero má šestihranné tělo a víčko z lehkého eloxovaného hliníku, které doplňují černé detaily, černý kovový klip a hrot z nerezové oceli potažený matně černou vrstvou. Nechybí ani praktické nasazovací víčko a možnost výběru použití jak inkoustových bombiček, tak i klasického plnění pera inkoustem z lahvičky.
Vyrábí se varianty:
Dodáváno s inkoustovou bombičkou a v dárkové krabičce.
Typy hrotů:

| Garanție | 2 ani |
| Tipul stiloului | Stilou |
| Culoarea stiloului | Negru, Albastru |
| Tipul de umplere | Cartuș, Convertor |
| Materialul stiloului | Oțel, Aluminiu, Cupru |
| Materialul vârfului | Oțel |
| Greutate | 0.0187, 0.0188 |
| Lăţime | 6 cm |
| Înălţime | 17.8, 18 cm |
| Lungime | 2.8, 3 cm |
Pentru Garantăm acuratețea datelor.. Ai găsit o eroare? Scrieți-ne și obține 200 CZK pe cumpărarea unui ceas.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Ma-Jo 9-19
info@helveti.ro
Produsul este clasificat
Ai o întrebare? Lasă-ne un comentariu
Adăugați o întrebare