Vânzările de produse s-au încheiat. → Este în regulă, încearcă și alte produse similare din oferta Helveti.
Největší předností mechanické tužky Rotring 600 je unikátní tvar, ale i moderní design. Čisté, hranaté linie ztělesňují nadčasovost, ale je to zejména šestiboké tělo s protiskluzovou rýhovanou úchopovou částí, které činí z tužky Rotring 600 ideální psací nástroj pro každou příležitost.
Mikrotužka Rotring 600 má mosazné tělo s matnou povrchovou úpravou a v kombinaci s detaily ve stejné barvě potvrzuje svoji nadčasovost a moderní styl. Její součástí je také vestavěná a vyměnitelná gumovací pryž pod krytem víčka a nastavitelný indikátor tvrdosti tuhy.
Tento model je dostupný ve variantě pro tuhu HB o síle 0,5 nebo 0,7 mm.
Dodáváno v trojhranné dárkové krabičce.
| Garanție | 2 ani |
| Tipul stiloului | Creion mecanic |
| Culoarea stiloului | Verde, Roșu |
| Materialul stiloului | Alamă |
| Posibilitate de gravare | Nu |
| Lăţime | 2.3 cm |
| Înălţime | 15.2 cm |
| Lungime | 2 cm |
Pentru Garantăm acuratețea datelor.. Ai găsit o eroare? Scrieți-ne și obține 200 CZK pe cumpărarea unui ceas.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Ma-Jo 9-19
info@helveti.ro
Produsul este clasificat
Ai o întrebare? Lasă-ne un comentariu
Adăugați o întrebare