Vânzările de produse s-au încheiat. → Este în regulă, încearcă și alte produse similare din oferta Helveti.
Moderní mechanické tužky Moleskine Classic PRO se mohou pochlubit jednoduchým a přesto působivým designem. Střízlivé barevné kombinace spolu se zaoblenými liniemi dělají z tužky skvělého partnera pro každodenní použití a to jak v kanceláři, tak při studiu. Odolné materiály a praktický stiskací mechanismus zaručují maximální komfort při použití.
Tělo tužky se zaoblenými hranami je vyrobeno z lehkého kovu s matnou povrchovou úpravou. Tužka se navíc může pochlubit ocelovým klipem pro připevnění k zápisníku a tuhou o síle 0,7 mm.

| Garanție | 2 ani |
| Tipul stiloului | Creion mecanic |
| Culoarea stiloului | Negru, Gri |
| Culoarea rezervei / cernelei | Negru |
| Materialul stiloului | Cupru |
| Posibilitate de gravare | Nu |
| Greutate | 0.02 |
| Lăţime | 14.08 cm |
| Înălţime | 1.16 cm |
| Lungime | 0.8 cm |
Pentru Garantăm acuratețea datelor.. Ai găsit o eroare? Scrieți-ne și obține 200 CZK pe cumpărarea unui ceas.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Ma-Jo 9-19
info@helveti.ro
Produsul este clasificat
Ai o întrebare? Lasă-ne un comentariu
Adăugați o întrebare