Vânzările de produse s-au încheiat. → Este în regulă, încearcă și alte produse similare din oferta Helveti.
Moderní kuličkové pero od značky Parker z modelové řady Vector, která na první pohled zaujme nekomplikovaným designem.
Pero má černé tělo z ušlechtilé nerezové oceli a spolu s doplňky z ušlechtilé nerezové oceli tvoří dokonale sladěný celek s moderním, ale nekomplikovaným designem. Nechybí ani praktický stiskací mechanismus, který slouží k vysunutí náplně. Díky léty i zákazníky prověřenému umění značky Parker je Vector psacím nástrojem, kterému můžete bez obav důvěřovat.
Dodáváno v elegantní dárkové krabičce s černou nebo modrou náplní.
| Garanție | 2 ani |
| Tipul stiloului | Pix cu bilă |
| Culoarea stiloului | Negru, Gri |
| Materialul stiloului | Oțel |
| Posibilitate de gravare | Nu |
| Greutate | 0.012 |
| Lăţime | 5.3 cm |
| Înălţime | 17.8 cm |
| Lungime | 2.8 cm |
Pentru Garantăm acuratețea datelor.. Ai găsit o eroare? Scrieți-ne și obține 200 CZK pe cumpărarea unui ceas.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Ma-Jo 9-19
info@helveti.ro
Produsul este clasificat
Ai o întrebare? Lasă-ne un comentariu
Adăugați o întrebare