Vânzările de produse s-au încheiat. → Este în regulă, încearcă și alte produse similare din oferta Helveti.
Stylové kuličkové pero od značky Parker ze speciální edice Parker Jotter Global Icons, která je designérskou klasikou zakládající si na kvalitě.
Pero má tělo z nerezové oceli pokryté bronzovým lakem a zdobí ho laserem vyvedený vzor v designu města Řím. Edice Global Icons je vytvořena na počest nejvíce ohromujících měst planety. Peru nechybí ani praktický stiskací mechanismus, který slouží k vysunutí náplně a modrá nebo černá náplň.
Dodáváno v elegantní dárkové krabičce s modrou nebo černou náplní.
| Garanție | 2 ani |
| Tipul stiloului | Pix cu bilă |
| Culoarea stiloului | Galben |
| Materialul stiloului | Oțel |
| Greutate | 0.0189 |
| Lăţime | 5.2 cm |
| Înălţime | 17.6 cm |
| Lungime | 3.2 cm |
Pentru Garantăm acuratețea datelor.. Ai găsit o eroare? Scrieți-ne și obține 200 CZK pe cumpărarea unui ceas.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Ma-Jo 9-19
info@helveti.ro
Produsul este clasificat
Ai o întrebare? Lasă-ne un comentariu
Adăugați o întrebare