Vânzările de produse s-au încheiat. → Este în regulă, încearcă și alte produse similare din oferta Helveti.
Moderní kuličkové pero od značky Parker z modelové řady Jotter, která je designérskou klasikou zakládající si na kvalitě.
Pero v originálním barevném provedení má tělo z tvrzeného plastu, které doplňují detaily z nerezové oceli. Nechybí ani praktický stiskací mechanismus, který slouží k vysunutí náplně.
Dodáváno s modrou nebo černou náplní a v papírové krabičce vyrobené z 95% z recyklovaného materiálu.
Gravírování: Na některá pera je možnost laserem vygravírovat jméno, monogram či logo. V případě zájmu o gravírování se na nás neváhejte obrátit buď telefonicky nebo emailem.
| Garanție | 2 ani |
| Tipul stiloului | Pix cu bilă |
| Culoarea stiloului | Maro, Roșu |
| Materialul stiloului | Oțel, Plastic |
| Posibilitate de gravare | Da |
| Greutate | 0.0114 |
| Lăţime | 2.6 cm |
| Înălţime | 14.2 cm |
| Lungime | 1.6 cm |
Pentru Garantăm acuratețea datelor.. Ai găsit o eroare? Scrieți-ne și obține 200 CZK pe cumpărarea unui ceas.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Ma-Jo 9-19
info@helveti.ro
Produsul este clasificat
Ai o întrebare? Lasă-ne un comentariu
Adăugați o întrebare