Vânzările de produse s-au încheiat. → Este în regulă, încearcă și alte produse similare din oferta Helveti.
Elegantní kuličkové pero značky Lamy z kolekce Studio, která ztělesňuje unikátní styl, kdy se design blíží umění.
Pero má matné černé tělo z nerezové oceli, které doplňuje vysoce leštěný pochromovaný úchop a klip z nerezové oceli v originálním tvaru vrtule. Nechybí ani praktický otočný mechanismus a černá náplň M 16. Zcela nová interpretace a výjimečně přitažlivé tvary kolekce Studio inspirované moderními výtvarnými formami zaujme všechny milovníky originálních psacích nástrojů.
Pro pero jsou vhodné náplně typu M 16 o tloušťce 0,8 mm, 1 mm a 1,4 mm.
Dodáváno s černou náplní a v dárkové krabičce, jejíž podoba se může lišit dle skladové dostupnosti.
| Garanție | 2 ani |
| Tipul stiloului | Pix cu bilă |
| Culoarea stiloului | Negru, Gri |
| Culoarea rezervei / cernelei | Negru |
| Materialul stiloului | Oțel, Crom |
| Greutate | 0.029 |
| Lăţime | 6.5 cm |
| Înălţime | 18 cm |
| Lungime | 2.5 cm |
Pentru Garantăm acuratețea datelor.. Ai găsit o eroare? Scrieți-ne și obține 200 CZK pe cumpărarea unui ceas.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Ma-Jo 9-19
info@helveti.ro
Produsul este clasificat
Ai o întrebare? Lasă-ne un comentariu
Adăugați o întrebare