Vânzările de produse s-au încheiat. → Este în regulă, încearcă și alte produse similare din oferta Helveti.
Moderní kuličkové pero značky Lamy z kolekce Safari, která klade důraz na lehkost psaní a nadčasovost psacích nástrojů.
Pero má barevné tělo z tvrzeného ABS plastu, které doplňují detaily a klip v barvě těla. Nechybí ani ergonomicky upravená úchopová zóna, praktický stiskací mechanismus a náplň M 16 modré nebo černé barvy. Moderní design a rozmanitá paleta barevného provedení per Lamy Safari bezesporu zaujme především mladou generaci.
| Garanție | 2 ani |
| Tipul stiloului | Pix cu bilă |
| Culoarea stiloului | Albastru |
| Materialul stiloului | Plastic, Cupru |
| Greutate | 0.0135 |
| Lăţime | 3 cm |
| Înălţime | 16.2 cm |
| Lungime | 3 cm |
Pentru Garantăm acuratețea datelor.. Ai găsit o eroare? Scrieți-ne și obține 200 CZK pe cumpărarea unui ceas.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Ma-Jo 9-19
info@helveti.ro
Produsul este clasificat
Ai o întrebare? Lasă-ne un comentariu
Adăugați o întrebare