Vânzările de produse s-au încheiat. → Este în regulă, încearcă și alte produse similare din oferta Helveti.
Stylové kuličkové pero značky Lamy z kolekce Logo, která vyniká jednoduchým, funkčním a minimalistický designem.
Pero má tělo z leštěné nerezové oceli, které doplňuje ocelový klip. Nechybí ani praktický stiskací mechanismus a černá náplň M 16. Moderní vzhled pera podtrhují červené detaily a jednoduché linie. Pero je skvělou volbou pro méně náročné uživatele, kteří hledají spolehlivý psací nástroj pro každodenní použití.
Pro pero jsou vhodné náplně typu M 16 o tloušťce 0,8 mm, 1 mm a 1,4 mm.
Dodáváno v dárkové krabičce s černou náplní.
| Garanție | 2 ani |
| Tipul stiloului | Pix cu bilă |
| Culoarea stiloului | Gri, Roșu |
| Culoarea rezervei / cernelei | Negru |
| Materialul stiloului | Oțel |
| Greutate | 0.044 |
| Lăţime | 3.5 cm |
| Înălţime | 17 cm |
| Lungime | 7 cm |
Pentru Garantăm acuratețea datelor.. Ai găsit o eroare? Scrieți-ne și obține 200 CZK pe cumpărarea unui ceas.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Ma-Jo 9-19
info@helveti.ro
Produsul este clasificat
Ai o întrebare? Lasă-ne un comentariu
Adăugați o întrebare