Vânzările de produse s-au încheiat. → Este în regulă, încearcă și alte produse similare din oferta Helveti.
Luxusní kuličkové pero značky Lamy z kolekce Dialog, která ztělesňuje rafinovanost a inovativní design.
Pero má trojúhelníkové tělo se zkoseným zakončením z nerezové oceli s titanovým povrchem. Nechybí ani lesklé pochromované detaily, praktický stiskací mechanismus a černá náplň M 16. Inovativní technické zpracovaní a prvnotřídní materiály kolekce Dialog zaručují maximální pohodlí při psaní.
Dodáváno v elegantní dárkové krabičce s černou náplní.
| Garanție | 5 ani |
| Tipul stiloului | Pix cu bilă |
| Culoarea stiloului | Negru, Gri |
| Culoarea rezervei / cernelei | Negru |
| Materialul stiloului | Oțel, Titan, Crom |
| Greutate | 0.108 |
| Lăţime | 19.3 cm |
| Înălţime | 2.5 cm |
| Lungime | 6.5 cm |
Pentru Garantăm acuratețea datelor.. Ai găsit o eroare? Scrieți-ne și obține 200 CZK pe cumpărarea unui ceas.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Ma-Jo 9-19
info@helveti.ro
Produsul este clasificat
Ai o întrebare? Lasă-ne un comentariu
Adăugați o întrebare