Vânzările de produse s-au încheiat. → Este în regulă, încearcă și alte produse similare din oferta Helveti.
Nadčasové kuličkové pero značky Lamy z kolekce 2000, která je inspirovaná principy uměleckého stylu Bauhaus a ověnčená mezinárodními cenami.
Pero má tělo z kvalitního mučenkového dřeva, které doplňují detaily z nerezové oceli. Nechybí ani praktický stiskací mechanismus a černá náplň M 16. Elegantní kombinace kvalitních materiálů a čistého designu dělá z pera ideální psací nástroj pro každodenní použití a to jak při plnění pracovních, tak i studijních povinností.
Dodáváno v dárkové krabičce se stojánkem.
| Garanție | 5 ani |
| Tipul stiloului | Pix cu bilă |
| Culoarea stiloului | Maro, Gri |
| Materialul stiloului | Oțel, Lemn |
| Greutate | 0.392 |
| Lăţime | 8 cm |
| Înălţime | 22.5 cm |
| Lungime | 8 cm |
Pentru Garantăm acuratețea datelor.. Ai găsit o eroare? Scrieți-ne și obține 200 CZK pe cumpărarea unui ceas.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Ma-Jo 9-19
info@helveti.ro
Produsul este clasificat
Ai o întrebare? Lasă-ne un comentariu
Adăugați o întrebare