Vânzările de produse s-au încheiat. → Este în regulă, încearcă și alte produse similare din oferta Helveti.
Stylové kuličkové pero značky Faber-Castell z kolekce Hexo, která vsadila na střízlivý design v moderním pojetí.
Pero má šestihranné tělo z eloxovaného hliníku, které doplňuje pružný kovový klip a černé detaily. Nechybí ani praktický otočný mechanismus a černá vysokokapacitní náplň. Nekomplikovaný design a prvotřídní zpracování kolekce Hexo si najde své příznivce mezi mladou generací i zkušenými businessmany.
Dodáváno v dárkové krabičce a s černou náplní.
| Garanție | 2 ani |
| Tipul stiloului | Pix cu bilă |
| Culoarea stiloului | Negru, Gri, Roz |
| Culoarea rezervei / cernelei | Negru |
| Materialul stiloului | Aluminiu, Cupru |
| Greutate | 0.035 |
| Lăţime | 2.1 cm |
| Înălţime | 1.8 cm |
| Lungime | 16 cm |
Pentru Garantăm acuratețea datelor.. Ai găsit o eroare? Scrieți-ne și obține 200 CZK pe cumpărarea unui ceas.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Ma-Jo 9-19
info@helveti.ro
Produsul este clasificat
Ai o întrebare? Lasă-ne un comentariu
Adăugați o întrebare