Vânzările de produse s-au încheiat. → Este în regulă, încearcă și alte produse similare din oferta Helveti.
Luxusní kožený zápisník značky Moleskine je ideální pro zachycení inspirace, myšlenek i běžných každodenních událostí.
Zápisník má měkkou, ve hřbetu šitou vazbu v kartonových deskách, je obepnutý pružnou páskou proti samovolnému otevírání a navíc je vybavený kapsou na vizitky a drobnosti, která je vyrobena z tkaniny a kartonu. Uvnitř najdete praktickou textilní záložku a leták s historií MOLESKINE. Gramáž papíru je 100 g/m², přičemž neobsahuje žádné kyseliny.
Rozměry: 13 x 21 cm, 88 listů
Velikosti zápisníků a diářů:
| Garanție | 2 ani |
| Greutate | 0.43 |
| Lăţime | 2.4 cm |
| Înălţime | 15.4 cm |
| Lungime | 23 cm |
| Dimensiunea agendei | A5 (L) |
Tipul liniaturii ![]() |
legat |
| Coperta | moi |
| Culoarea agendei | Galben |
| Numărul de file | 88 |
| Gramajul hârtiei | 100 g |
Pentru Garantăm acuratețea datelor.. Ai găsit o eroare? Scrieți-ne și obține 200 CZK pe cumpărarea unui ceas.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Ma-Jo 9-19
info@helveti.ro
Produsul este clasificat
Ai o întrebare? Lasă-ne un comentariu
Adăugați o întrebare