Vânzările de produse s-au încheiat. → Este în regulă, încearcă și alte produse similare din oferta Helveti.
Mecanism
Baterie
Materialul carcasa
Aluminiu
Materialul geamului
Sticlă Gorilla® de la Corning® - Generația 3
Greutate
24 g
Rezistent la apă
50 de metri
Stylové elegantní hodinky s měřením denní aktivity a srdečního tepu. Garmin Lily® – Classic Edition Cream Gold - 010-02384-B2 jsou ideální volbou pro sportovce všech zaměření. Jejich funkce lze využít nejen při sportu, ale i při běžném nošení.
Pouzdro hodinek Garmin Lily® – Classic Edition Cream Gold - 010-02384-B2 je vyrobené z tvrzeného polymeru, luneta je z nerezové oceli s PVD úpravou. Uvnitř tohoto pouzdra pracuje modul s množstvím funkcí, využitelných při sportu i běžném nošení.
Voděodolnost tohoto modelu je 50 m (5 ATM) což v tomto případě znamená, že zvládne i povrchové plavání. Hodinky jsou doplněny o pohodlný kožený řemínek. Monochromatický displej je chráněn sklem Gorilla Glass 3
Specifikace:
Nu ești sigur de dimensiune?
Modele de dimensiuni de imprimare
(Pentru imprimare, setați Scală: Implicită)
| Tip | Pentru femei, Pentru unisex, Pentru copii |
| Stil | Sport, Elegante, Inteligente |
| Garanție | 2 ani |
| Rezistent la apă | 50 de metri |
| Greutate | 24 g |
| Mecanism | Baterie |
| Precizia mersului în secunde | ±15 s / lună |
Rezerva de mers ![]() |
până la 5 zile în modul ceas inteligent |
| Dimensiune carcasa | 34,5 mm |
| Grosimea carcasa | 10,15 mm |
| Forma carcasa | Rotundă |
| Materialul carcasa | Polimer întărit |
| Materialul geamului | Sticlă Gorilla® de la Corning® - Generația 3 |
| Cadran | Digital |
| Materialul curelei | Piele |
| Lățimea curelei | 14 mm |
| Culoarea curelei | Gri |
| Data | Da |
| Iluminare | Da |
Indicator al zilei săptămânii ![]() |
Da |
Indicator de rezervă de mers ![]() |
Da |
| Funcții | Data, Ziua săptămânii, Bluetooth, Calendar automat, Pedometru, Ritmul cardiac, Funcții inteligente, Meniu în cehă |
Acumulator ![]() |
Da |
Pentru Garantăm acuratețea datelor.. Ai găsit o eroare? Scrieți-ne și obține 200 CZK pe cumpărarea unui ceas.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Ma-Jo 9-19
info@helveti.ro
Produsul este clasificat
Ai o întrebare? Lasă-ne un comentariu
Adăugați o întrebare