Vânzările de produse s-au încheiat. → Este în regulă, încearcă și alte produse similare din oferta Helveti.
Mecanism
Automatic
Materialul carcasa
Oțel
Materialul geamului
Safir
Greutate
Rezistent la apă
50 de metri
Dámské hodinky Epos Ladies 4314.133.20.56.16 jsou vyvedeny v moderním designu, o který se stará vedle perleťového ciferníku také průhled na strojek na 12. pozici.
Pouzdro modelu Epos Ladies 4314.133.20.56.16 je vyrobeno z ušlechtilé oceli, řemínek je kožený. Perleťový ciferník je chráněn safírovým sklíčkem. Nejen průhledem srkz ciferník, ale také průhledným dýnkem, lze pozorovat chod automatického švýcarského strojku ETA 2824. Vzhledem k vodotěsnosti do 50 metrů se nemusíte bát ani běžného konaktu s vodou, za který můžeme považovat například mytí rukou, či sprchování.
Nu ești sigur de dimensiune?
Modele de dimensiuni de imprimare
(Pentru imprimare, setați Scală: Implicită)
| Tip | Pentru femei |
| Stil | Elegante |
| Origine | Elvețiene |
| Garanție | 5 ani |
| Rezistent la apă | 50 de metri |
| Mecanism | Automatic |
| Calibru | Sellita SW200 |
| Precizia mersului în secunde | ±20 s / zi |
Rezerva de mers ![]() |
38 ore |
| Dimensiune carcasa | 32 mm |
| Grosimea carcasa | 9,4 mm |
| Forma carcasa | Rotundă |
| Materialul carcasa | Oțel nobil |
| Materialul geamului | Safir |
| Cadran | Analog |
| Culoarea cadranului | Sidef albastru |
Capac spate transparent ![]() |
Da |
cu inimă deschisă ![]() |
Da |
| Materialul curelei | Piele |
| Lățimea curelei | 16 mm |
| Culoarea curelei | Albastru |
| Data | Nu |
| Funcții | Fără dată |
| Baterie | Nu |
| Funcții suplimentare | Inimă Deschisă |
Pentru Garantăm acuratețea datelor.. Ai găsit o eroare? Scrieți-ne și obține 200 CZK pe cumpărarea unui ceas.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Ma-Jo 9-19
info@helveti.ro
Produsul este clasificat
Ai o întrebare? Lasă-ne un comentariu
Adăugați o întrebare