Vânzările de produse s-au încheiat. → Este în regulă, încearcă și alte produse similare din oferta Helveti.
Praktický plánovací diář Moleskine Spiral Academic nabízí prostor pro osobní cíle i profesionální plány od července 2022 do července 2023.
Diář má desky vyrobené z udržitelného papíru Favini, se zlatou ražbou letopočtu a je obepnutý pružnou páskou proti samovolnému otevírání. Pevná spirálová vazba je vyrobená z korku a umožňuje pohodlné rozevření diáře. Nechybí ani praktická vnitřní kapsa, 3 laminované záložky, 1 list barevných samolepek a leták s historií MOLESKINE. Papír s gramáží 100 g/m² v slonovinové barvě navíc neobsahuje kyseliny.
Rozměry: 19 x 25 cm, 100 listů
Velikosti zápisníků a diářů:
| Garanție | 2 ani |
| Greutate | 0.7323 |
| Lăţime | 2.5 cm |
| Înălţime | 25.2 cm |
| Lungime | 20.4 cm |
| Dimensiunea agendei | B5 (XL) |
| Coperta | tare |
| Culoarea agendei | Gri, Galben |
| Numărul de file | 100 |
| Gramajul hârtiei | 100 g |
Pentru Garantăm acuratețea datelor.. Ai găsit o eroare? Scrieți-ne și obține 200 CZK pe cumpărarea unui ceas.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Ma-Jo 9-19
info@helveti.ro
Produsul este clasificat
Ai o întrebare? Lasă-ne un comentariu
Adăugați o întrebare