Vânzările de produse s-au încheiat. → Este în regulă, încearcă și alte produse similare din oferta Helveti.
Moderní nedatovaný diář značky Moleskine z limitované edice Smiley oceníte pro jeho originální design i praktičnost.
Diář má pevnou, ve hřbetu šitou vazbu v kartonových deskách a je obepnutý pružnou páskou proti samovolnému otevírání. Vnitřní část je tematicky zdobena prvky SMILEY. Diář je nedatovaný, což znamená, že můžete začít plánovat kdykoli během roku, stačí vyplnit data a začít. Speciální obsah diáře zahrnuje citáty, které motivují a inspirují. Nechybí ani textilní záložka, leták s historií MOLESKINE, tři listy samolepek a praktická kapsa na vizitky a dokumenty. Gramáž papíru je 100 g/m² , přičemž neobsahuje žádné kyseliny.
Rozměry: 13 x 21 cm, 120 listů
Velikosti zápisníků a diářů:
| Garanție | 2 ani |
| Greutate | 0.5788 |
| Lăţime | 3 cm |
| Înălţime | 14.7 cm |
| Lungime | 22.2 cm |
| Dimensiunea agendei | A5 (L) |
Tipul liniaturii ![]() |
legat |
| Coperta | tare |
| Culoarea agendei | Negru, Galben |
| Numărul de file | 120 |
| Gramajul hârtiei | 100 g |
Pentru Garantăm acuratețea datelor.. Ai găsit o eroare? Scrieți-ne și obține 200 CZK pe cumpărarea unui ceas.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Ma-Jo 9-19
info@helveti.ro
Produsul este clasificat
Ai o întrebare? Lasă-ne un comentariu
Adăugați o întrebare