Vânzările de produse s-au încheiat. → Este în regulă, încearcă și alte produse similare din oferta Helveti.
Moderní 18ti měsíční plánovací diář značky Moleskine oceníte pro jeho praktičnost a nadčasový design. Kalendář diáře je od července 2022 do konce roku 2023. Na levé straně jsou horizontálně vyobrazeny 3 dny a na pravé 4 dny v týdnu.
Diář má pevnou vazbu v kartonových deskách a je obepnutý pružnou páskou proti samovolnému otevírání. Nechybí ani textilní záložka, tři listy barevných samolepek, leták s historií MOLESKINE a praktická kapsa. Gramáž papíru je 70 g/m² , přičemž neobsahuje žádné kyseliny.
Rozměry: 13 x 21 cm, 104 listů
Velikosti zápisníků a diářů:
| Garanție | 2 ani |
| Greutate | 0.31 |
| Lăţime | 13 cm |
| Înălţime | 21 cm |
| Lungime | 1.4 cm |
| Dimensiunea agendei | A5 (L) |
| Coperta | tare |
| Culoarea agendei | Negru |
| Numărul de file | 104 |
| Gramajul hârtiei | 70 g |
Pentru Garantăm acuratețea datelor.. Ai găsit o eroare? Scrieți-ne și obține 200 CZK pe cumpărarea unui ceas.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Ma-Jo 9-19
info@helveti.ro
Produsul este clasificat
Ai o întrebare? Lasă-ne un comentariu
Adăugați o întrebare