Vânzările de produse s-au încheiat. → Este în regulă, încearcă și alte produse similare din oferta Helveti.
Unikátní 18ti měsíční plánovací diář značky Moleskine z limitované edice na motivy příběhu Le Petit Prince oceníte nejen pro jeho praktičnost, ale také originální design. Kalendář diáře je od července 2022 do konce roku 2023. Na levé straně jsou dny v týdnu a na pravé linkovaná stránka na poznámky.
Diář má pevnou vazbu v kartonových deskách a je obepnutý pružnou páskou proti samovolnému otevírání. Nechybí ani tematická pohlednice a praktická kapsa. Gramáž papíru je 70 g/m² , přičemž neobsahuje žádné kyseliny.
Rozměry: 13 x 21 cm, 104 listů
Velikosti zápisníků a diářů:
| Garanție | 2 ani |
| Greutate | 0.3363 |
| Lăţime | 13 cm |
| Înălţime | 21 cm |
| Lungime | 1.7 cm |
| Dimensiunea agendei | A5 (L) |
Tipul liniaturii ![]() |
legat |
| Coperta | tare |
| Culoarea agendei | Verde, Albastru, Galben |
| Numărul de file | 104 |
| Gramajul hârtiei | 70 g |
Pentru Garantăm acuratețea datelor.. Ai găsit o eroare? Scrieți-ne și obține 200 CZK pe cumpărarea unui ceas.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Ma-Jo 9-19
info@helveti.ro
Produsul este clasificat
Ai o întrebare? Lasă-ne un comentariu
Adăugați o întrebare