Vânzările de produse s-au încheiat. → Este în regulă, încearcă și alte produse similare din oferta Helveti.
Dárková sada obsahuje plnicí a kuličkové pero značky Waterman z modelové řady Emblème, která vyniká svou nadčasovostí a kvalitními materiály.
Obě pera Emblème mají tělo z černé pryskyřice a nasazovací víčko z broušené nerezové oceli, které doplňují detaily pokovené chromem.
Plnicí pero má větší hrot vyrobený z ušlechtilé nerezové oceli a navíc se pyšní možností plnění jak klasickým inkoustem, tak bombičkami.
Kuličkové pero disponuje praktickým otočným mechanismem, díky čemuž je jeho použití maximálně komfortní.
Dodáváno s modrou náplní a v elegantní dárkové krabičce.
| Garanție | 5 ani |
| Tipul stiloului | Stilou |
| Culoarea stiloului | Negru, Gri |
| Culoarea rezervei / cernelei | Albastru |
| Tipul de umplere | Cartuș, Convertor |
| Materialul stiloului | Oțel, Rășină, Crom |
| Materialul vârfului | Oțel |
| Greutate | 0.052 |
| Lăţime | 14.5 cm |
| Înălţime | 20.5 cm |
| Lungime | 5 cm |
Pentru Garantăm acuratețea datelor.. Ai găsit o eroare? Scrieți-ne și obține 200 CZK pe cumpărarea unui ceas.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Ma-Jo 9-19
info@helveti.ro
Produsul este clasificat
Ai o întrebare? Lasă-ne un comentariu
Adăugați o întrebare