Vânzările de produse s-au încheiat. → Este în regulă, încearcă și alte produse similare din oferta Helveti.
Dárková sada obsahuje kuličkové pero od značky Waterman z kolekce Hémisphère, která představuje jasný příklad čistého, jednoduchého a stylové pouzdro.
Pero má černě lakované mosazné tělo a v kombinaci s doplňky pokovenými zlatem působí nadčasově a moderně. Nechybí ani standardní náplň pro kuličková pera a praktický otočný mechanismus, který poskytuje uživateli maximální komfort při psaní, a to jak při zvláštních příležitostech, tak i při každodenním použití pera.
| Garanție | 5 ani |
| Tipul stiloului | Pix cu bilă |
| Culoarea stiloului | Negru, Galben |
| Materialul stiloului | Alamă, Aur |
| Greutate | 0.0581 |
| Lăţime | 10.9 cm |
| Înălţime | 17.6 cm |
| Lungime | 4.1 cm |
Pentru Garantăm acuratețea datelor.. Ai găsit o eroare? Scrieți-ne și obține 200 CZK pe cumpărarea unui ceas.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Ma-Jo 9-19
info@helveti.ro
Produsul este clasificat
Ai o întrebare? Lasă-ne un comentariu
Adăugați o întrebare