Vânzările de produse s-au încheiat. → Este în regulă, încearcă și alte produse similare din oferta Helveti.
Dárková sada obsahuje moderní kuličkové pero od značky Parker z modelové řady Urban, která je nadčasová a pouzdro na karty.
Pero má mosazné tělo s matnou lakovanou povrchovou úpravou a kovový úchop. V kombinaci s doplňky pokovenými zlatem tvoří stylový a nadčasový celek. Nechybí ani praktický otočný mechanismus a modrá náplň. Díky modernímu stylu a osobitému provedení jsou pera Urban ideálním doplňkem pro mladou generaci. Jsou elegantní i vysoce profesionální a spolehlivá.
Dodáváno v elegantní dárkové krabičce s modrou náplní.
Gravírování: Na pero je možnost laserem vygravírovat jméno, monogram či logo. V případě zájmu o gravírování se na nás neváhejte obrátit buď telefonicky nebo emailem.
| Garanție | 2 ani |
| Tipul stiloului | Pix cu bilă |
| Culoarea stiloului | Negru, Galben |
| Culoarea rezervei / cernelei | Albastru |
| Materialul stiloului | Alamă, Aur |
| Posibilitate de gravare | Da |
| Greutate | 0.0508 |
| Lăţime | 16.8 cm |
| Înălţime | 20.7 cm |
| Lungime | 4.3 cm |
Pentru Garantăm acuratețea datelor.. Ai găsit o eroare? Scrieți-ne și obține 200 CZK pe cumpărarea unui ceas.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Ma-Jo 9-19
info@helveti.ro
Produsul este clasificat
Ai o întrebare? Lasă-ne un comentariu
Adăugați o întrebare