Vânzările de produse s-au încheiat. → Este în regulă, încearcă și alte produse similare din oferta Helveti.
Dárková sada značky Moleskine obsahuje moderní nedatovaný diář a zápisník z limitované edice Smiley a roller z modelové řady Kaweco.
Diář a zápisník mají pevnou, ve hřbetu šitou vazbu v kartonových deskách a jsou obepnuté pružnou páskou proti samovolnému otevírání. Vnitřní část je tematicky zdobena prvky SMILEY. Diář je nedatovaný, což znamená, že můžete začít plánovat kdykoli během roku, stačí vyplnit data a začít. Speciální obsah diáře zahrnuje citáty, které motivují a inspirují. Diáři ani zápisníku nechybí textilní záložka, leták s historií MOLESKINE, tři listy samolepek a praktická kapsa na vizitky a dokumenty. Gramáž papíru je 100 g/m² , přičemž neobsahuje žádné kyseliny.
Roller Kaweco má tělo z odolného ABS plastu, ergonomický úchop do tvaru trojhranu pro pohodlné psaní a vysoce kvalitní hrot. Šířka hrotu rolleru je 0,7 mm.
Rozměry diáře: 13 x 21 cm, 120 listů
Rozměry zápisníku: 13 x 21 cm, 88 listů
Velikosti zápisníků a diářů:
| Garanție | 5 ani |
| Tipul stiloului | Roller |
| Culoarea stiloului | Negru |
| Culoarea rezervei / cernelei | Negru |
| Materialul stiloului | Plastic |
| Greutate | 1.0588 |
| Lăţime | 4.5 cm |
| Înălţime | 19.5 cm |
| Lungime | 22.5 cm |
| Dimensiunea agendei | A5 (L) |
Tipul liniaturii ![]() |
legat |
| Coperta | tare |
| Culoarea agendei | Negru, Galben |
| Numărul de file | 120 |
| Gramajul hârtiei | 100 g |
Pentru Garantăm acuratețea datelor.. Ai găsit o eroare? Scrieți-ne și obține 200 CZK pe cumpărarea unui ceas.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Ma-Jo 9-19
info@helveti.ro
Produsul este clasificat
Ai o întrebare? Lasă-ne un comentariu
Adăugați o întrebare