Vânzările de produse s-au încheiat. → Este în regulă, încearcă și alte produse similare din oferta Helveti.
Mecanism
Quartz
Materialul carcasa
Plastic
Materialul geamului
Mineral
Greutate
71 g
Rezistent la apă
200 de metri
Hodinky Casio G-Shock GA 110-1A jsou pánské sportovní hodinky, které svým majitelům nabízí velké množství funkcí společně s moderním designem hodinek.
Casio G-Shock GA 110-1A mají kombinovaný ciferník (analogový a digitální), který zobrazuje datum, den v týdnu, stopky, budík a spoustu dalších funkcí. Pouzdro hodinek, včetně řemínku, je pryžové. Ciferník chrání minerální sklíčko. Díky průměru pouzdra 51 mm se řadí mezi rozměrově vetší hodinky. Vodotěsnost tohoto modelu je 200M, s hodinkami tedy můžete bez problémů plavat, či se dokonce potápět.
Sdílíte-li s partnerkou zálibu ve sportovních hodinkách, je možné vytvořit set v kombinaci s dámským modelem Casio Baby-G BA-110X-7A1ER, který bude vhodným dárkem k výročí, nebo jiným jedinečným příležitostem.
Modelová řada Casio G-Shock nabízí vhodné hodinky pro každého, kdo hledá kombinaci odolných, sportovních hodinek v atraktivním provedení, spojenými s bohatou nabídkou funkcí. Veškeré modely z této celosvětově populární řady jsou odolnější vůči otřesům a nárazům, než běžné hodinky. Prokazují navíc také zvýšenou odolnost vůči magnetickému poli.
Nu ești sigur de dimensiune?
Modele de dimensiuni de imprimare
(Pentru imprimare, setați Scală: Implicită)
| Tip | Pentru bărbătești |
| Stil | Sport |
| Origine | Japoneze |
| Garanție | 5 ani |
| Rezistent la apă | 200 de metri |
| Greutate | 71 g |
| Mecanism | Quartz |
| Calibru | 5146 |
| Precizia mersului în secunde | ±15 s / lună |
Precizia cronografului ![]() |
1/1000 secunde |
| Dimensiune carcasa | 51 mm |
| Grosimea carcasa | 17 mm |
| Forma carcasa | Rotundă |
| Materialul carcasa | Cauciuc |
| Materialul geamului | Mineral |
| Cadran | Combinat |
| Culoarea cadranului | Gri |
| Materialul curelei | Cauciuc |
| Culoarea curelei | Negru |
Alarma ![]() |
Da |
| Data | Da |
| Iluminare | Da |
Cronograf ![]() |
Da |
Indicator al zilei săptămânii ![]() |
Da |
| Funcții | Data, Ziua săptămânii, Cronograf, Alarma, Iluminare |
| Baterie | Da |
| Funcții suplimentare | Cronometru, ore mondiale, Iluminare LED automată, Mod 12/24, Calendar automat, Afișare viteză |
Pentru Garantăm acuratețea datelor.. Ai găsit o eroare? Scrieți-ne și obține 200 CZK pe cumpărarea unui ceas.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Lu-Jo 9-19
Vi-Sb 9-16
info@helveti.ro
Produsul este clasificat
Ai o întrebare? Lasă-ne un comentariu
Adăugați o întrebare