Vânzările de produse s-au încheiat. → Este în regulă, încearcă și alte produse similare din oferta Helveti.
Mecanism
Solar
Materialul carcasa
Oțel
Materialul geamului
Safir - antireflex
Greutate
128 g
Rezistent la apă
100 de metri
Casio Edifice EFS-S590D-1AVUEF jsou pánské hodinky, které se vyznačují sportovním vzhledem, který z nich činí ideální doplněk pro každodenní nošení, ale samozřejmě také pro sportovní aktivity.
Casio Edifice EFS S590D-1AV disponují ukazatelem data na pozici čtvrté hodiny a funkcí chronografu, jehož chod zobrazují dva přehledné subciferníky - čítač minut a vteřin. Stopky lze ovládat postranními tlačítky - horní stopky spouští a zastavuje, spodní nuluje naměřené hodnoty. S hodinkami lze měřit až třicetiminutové intervaly pomocí stopek a až hodinové intervaly díky vnitřní odpočtové lunetě, kterou lze ovládat korunkou na pozici osmé hodiny. Ocelové pouzdro hodinek je doplněno ocelovým náramkem, který oproti řemínkům vyniká delší životností a činí hodinky univerzálnějšími. Přehledný černý číselník je chráněn safírovým sklíčkem. Vodotěsnost tohoto modelu je 100 m - s hodinkami tedy můžete bez obav plavat. Předností hodinek je solární napájení, při němž je akumulátor hodinek dobíjen pomocí světla. Akumulátor má delší životnost než běžná baterie, čímž odpadá potřeba pravidelné 2 - 3leté výměny. Díky průměru pouzdra 45,3 mm se řadí mezi velké hodinky.
Nu ești sigur de dimensiune?
Modele de dimensiuni de imprimare
(Pentru imprimare, setați Scală: Implicită)
| Tip | Pentru bărbătești |
| Stil | Sport |
| Origine | Japoneze |
| Garanție | 5 ani |
| Rezistent la apă | 100 de metri |
| Greutate | 128 g |
| Mecanism | Solar |
| Calibru | 5633 |
| Precizia mersului în secunde | ±20 s / lună |
Rezerva de mers ![]() |
6 luni |
Precizia cronografului ![]() |
1/1 secunde |
| Dimensiune carcasa | 45,3 mm |
| Grosimea carcasa | 9,9 mm |
| Forma carcasa | Rotundă |
| Materialul carcasa | Oțel nobil |
| Materialul geamului | Safir - antireflex |
| Cadran | Analog |
| Culoarea cadranului | Negru |
| Materialul curelei | Oțel inoxidabil |
Cataramă ![]() |
Da |
| Culoarea curelei | Argintiu |
| Data | Da |
Cronograf ![]() |
Da |
| Funcții | Data, Cronograf |
Acumulator ![]() |
Da |
Luminiscență ![]() |
Indicatori și ace |
| Funcții suplimentare | Lunetă de scădere, Verificarea stării de încărcare a bateriei |
Pentru Garantăm acuratețea datelor.. Ai găsit o eroare? Scrieți-ne și obține 200 CZK pe cumpărarea unui ceas.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Ma-Jo 9-19
info@helveti.ro
Produsul este clasificat
Ai o întrebare? Lasă-ne un comentariu
Adăugați o întrebare