Vânzările de produse s-au încheiat. → Este în regulă, încearcă și alte produse similare din oferta Helveti.
Set practic de trei caiete marca Moleskine pentru orice ocazie. Caietele au o legătură flexibilă din carton și sunt ideale atât pentru notițe zilnice, cât și ca ajutor practic pentru planificarea zilei de lucru. Puteți alege din mai multe culori populare. Ultimele 16 foi pot fi detașate cu ușurință, iar hârtia cu o greutate de 70 g/m² nu conține acizi.
Dimensiuni: 21,59 x 27,94 cm, 60 de foi
Dimensiuni caiete:
| Garanție | 2 ani |
| Lăţime | 21.5 cm |
| Înălţime | 27.9 cm |
| Dimensiunea agendei | A4 (XXL) |
Tipul liniaturii ![]() |
legat |
| Coperta | tare |
| Culoarea agendei | Negru, Maro |
| Numărul de file | 60 |
| Gramajul hârtiei | 70 g |
Pentru Garantăm acuratețea datelor.. Ai găsit o eroare? Scrieți-ne și obține 200 CZK pe cumpărarea unui ceas.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Lu-Jo 9-19
Vi-Sb 9-16
info@helveti.ro
Produsul este clasificat
Ai o întrebare? Lasă-ne un comentariu
Adăugați o întrebare