Vânzările de produse s-au încheiat. → Este în regulă, încearcă și alte produse similare din oferta Helveti.
Extra velký plánovací 18měsíční diář, kalendář od července 2022 do konce roku 2023. Vhodný především pro akademické účely. Na levé straně jsou dny v týdnu a na pravé linkovaná stránka na poznámky. Diář má měkkou, ve hřbetu šitou vazbu s možností výběru barev. Obepíná ho pružná páska proti samovolnému otevírání. Obsahuje praktickou vnitřní kapsu, textilní záložku, 3 listy barevných samolepek a leták s historií MOLESKINE. Papír s gramáží 70 g/m², neobsahuje kyseliny.
Rozměry: 19 x 25 cm, 104 listů
Diář je v anglickém jazyce.
VELIKOSTI 18MĚSÍČNÍCH TÝDENÍCH DIÁŘŮ:, * S - 9 x 14 cm (A6), * L - 13 x 21 cm (A5), * XL - 19 x 25 cm (B5), TIP: K diáři byste mohli potřebovat i TOOL BELT, který váš zápisník stylově "oblékne" a pomůže, abyste měli vždy vše důležité pohromadě. , O ZNAČCE MOLESKINE:, Příběh značky MOLESKINE se začal psát již v 19. století ve Francii, kdy vznikl produkt s velkou tradicí. Zápisníky MOLESKINE si oblíbili významní umělci a myslitelé jako Vincent van, Gogh, Pablo Picasso či Ernest Hemingway. Dnes je značka Moleskine synonymem pro kulturu, cestování, kreativitu a osobní identitu, a to jak v reálném světě, tak i ve světě digitálním., MOLESKINE je kreativním a nápaditým partnerem pro dnešní dobu >>
| Garanție | 2 ani |
| Lăţime | 1 cm |
| Înălţime | 25 cm |
| Lungime | 19 cm |
| Dimensiunea agendei | B5 (XL) |
Tipul liniaturii ![]() |
legat |
| Coperta | moi |
| Culoarea agendei | Negru, Albastru |
| Numărul de file | 104 |
| Gramajul hârtiei | 70 g |
Pentru Garantăm acuratețea datelor.. Ai găsit o eroare? Scrieți-ne și obține 200 CZK pe cumpărarea unui ceas.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Ma-Jo 9-19
info@helveti.ro
Produsul este clasificat
Ai o întrebare? Lasă-ne un comentariu
Adăugați o întrebare